Tapk nariu

Prisidėkite prie Pilietinio judėjimo KARTU - tapkite mūsų komandos nariu!

 

Kviečiame užpildyti anketą ir atnešti ją į būstinę, esančią Respublikos g. 21, (J.Masiulio knygynas, antras aukštas, įėjimas iš kiemo pusės) Panevėžys arba atsiųskite el.paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai ir mes su Jumis susisieksime. Tapkite mūsų komandos dalimi. 

 

PapasakokIte apie mus savo draugams ir kaimynams, diskutuokite apie mūsų vertybes, idėjas ir darbus su bendradarbiais ir visais, kuriems tai gali būti įdomu. Daug naudingos informacijos rasite svetainėje www.judejimaskartu.lt ir šiose socialinio tinklapio Facebook paskyrose: Pilietinis judėjimas KARTU ir Povilas Urbšys.

 

Jei kils papildomų klausimų, visada į juos atsakysime tel. 8 612 01021 arba el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .