2018 m. Rugsėjis mėn. 20 d., Ketvirtadienis

V.Polzunovaitė. Ar R.M.Račkauskas tapo visų miesto žmonių meru?

Arunas Revotas nuotrauka.

"Neskubėkime teisti", "dar nenuteistas" - dažnai kartoja R.M.Račkausko sekėjai. Bet gal reikėtų ir neskubėti išteisinti? Palikime šį darbą teismams. Juk gyvename teisinėje valstybėje. Smerkiantieji ir kaltinantieji politinius oponentus, turėtų atsigręžti ir į patį merą. 

Panašu, jog R.M.Račkauskas pasirinko politiko – aukos įvaizdį ir siekia panevėžiečių gailesčio, atjautos ir taip kuria savo patrauklumą. Tikiu, jog panevėžiečiai yra pakankamai sąmoningi ir supranta, jog kaltinimai nepateikiami be priežasties, jog teismų neįtakoja pavieniai Seimo nariai ar pramoginės televizijos laidos.

Visiems žinomas posakis - dažnai kartojamas melas tampa tiesa. Norisi palinkėti panevėžiečiams išlikti budriais ir suprasti, jog išasfaltuotos gatvės nėra vien mero pasiekimas, tai vienas iš daugelio savivaldos komandos darbų, kurie yra savaime suprantami ir privalomi daryti. Juk savo namus mes prižiūrime ir neleidžiame jiems griūti. Mūsų niekas negiria už išplautas grindis ar naujai patiesta kilimą.

Skaityti: http://www.paninfo.lt

2018 m. Rugsėjis mėn. 18 d., Antradienis

P.Urbšio atsakymas į R.M.Račkausko komentarą dėl nušalinimo

Povilas Urbšys nuotrauka.

Panevėžio apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorė Dalia Markauskienė Panevėžio apylinkės teismo prašo pratęsti nušalinimo terminą Panevėžio miesto merui R.M.Račkauskui dar trims mėnesiams. Nušalintas nuo pareigų R. Račkauskas stebisi tokiu prokuratūros elgesiu ir savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje dalinosi savo nuomone.

Kviečiame skaityti Povilo Urbšio komentarą - atsaką R.M.Račkauskui:

"Korupcinėje byloje nušalintas nuo pareigų Panevėžio miesto meras R.M.Račkauskas bando įtikinti, kad LR Teismai sprendimus priiminėja vadovaudamiesi ne įstatymais, o televizijos laidomis. Tikrai kriminalinio autoriteto verti pamąstymai.

Nušalintas meras labai įsižeidė, jog atsiprašiau juo nusivylusių žmonių. Faktas - Rytis Mykolas tapo meru pasinaudojęs mano pavarde ir idėjomis. Todėl aš jaučiu pareigą atsiprašyti tų, kurie balsavo už jį, nes pasitikėjo manimi.

Žinau, kad R.M.Račkauskas to nedarys, nes būdamas nušalintas nuo pareigų korupcinėje byloje, siekia žmonių sąmonėje įspausti, jog toks politikos kriminalizavimas yra norma. Ir būtent tai pateikiama kaip "Atsinaujinimas" su devizu "Nestabdom"."

2018 m. Rugsėjis mėn. 13 d., Ketvirtadienis

KK2: Račkauskas ir Urbšys

Be_pavadinimo.jpg

Panevėžyje, pasak, Povilo Urbšio pabudo architektų mafija. "Žmonės gali turėti merą, kuris bus teisiamas už korupcinius nusikaltimus. Mes turėsime išbaigtą kriminalizuotą piramidę. Jeigu meras pasėdėjęs areštinėje, jis neišduoda savų, jo autoritetas yra labai aukštas,"- kalbėjo P.Urbšys. Pasak Seimo nario, liūdna, kad R.Račkauskas įstojo į Panevėžio merų klubą, kurie buvo sulaikyti STT. "Aš turiu atsiprašyti Panevėžio žmonių, kad rekomendavau balsuoti už žmogų, kuris taip suaugo su valdžia, jog, mano asmenine nuomone, jis tapo valdžiažmogiu."- sakė P.Urbšys.

Žiūrėkite: https://lnk.lt

2018 m. Rugsėjis mėn. 09 d., Sekmadienis

Darom bangą KARTU!

Pilietinis Judėjimas KARTU nuotrauka.

Pilietinio judėjimo KARTU nariai su pirmininku Seimo nariu Povilu Urbšiu šventiškai nusiteikę įsiliejo į Panevėžio miesto 515-ojo gimtadienio eiseną ir kvietė miestiečius ir svečius: "Darom bangą KARTU!".

Pilietinis Judėjimas KARTU nuotrauka.

2018 m. Rugsėjis mėn. 08 d., Šeštadienis

Panevėžiui 515

515_gimtadienio_sveikinimas_sp.jpg

2018 m. Rugsėjis mėn. 05 d., Trečiadienis

Vytautas Sinica. „Žmonės privalo perimti valstybę į savo rankas“

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „sinica delfi“

Dalinamės savaitraščio „Savaitė“ pokalbiu su politologu, VU doktorantu Vytautu Sinica. 

– Lietuvoje nuolatos kalbama apie permainų poreikį, gimsta įvairūs alternatyvas siūlantys judėjimai, tačiau jokių permainų nepasiekia. Kas trukdo pakeisti valstybės kursą?

– Mūsų užsienio politikos kursas yra teisingas, į Vakarus, ir ačiū Dievui, kad jo niekam nepavyko pakeisti. Mūsų vidaus politikos kursas – politikų, stambiojo verslo ir visuomenės susvetimėjimas. Po Sąjūdžio mūsų politinė sistema tapo uždara, oligarchinė. Valdžioje nuo pat pirmųjų dienų atsidūrė grupės, kurių tikslas buvo valdžia, o Lietuvos demokratinės darbo partijos (LDDP) – tiesiog noras išlaikyti buvusią įtaką. Dėl valdžios kovojančios grupės greitai nustūmė Sąjūdyje dalyvavusius idealistus, inteligentus. Vytautas Radžvilas šį procesą yra pavadinęs antisąjūdine kontrrevoliucija, manau, kad šis terminas – itin tikslus. 

Skaitykite: http://www.propatria.lt/

2018 m. Rugpjūtis mėn. 26 d., Sekmadienis

Sąjūdininkus ragina rašyti prisiminimus


Laikas tarsi smėlis praeitį greit ištrina iš atminties. Kartos keičiasi, ir net apie svarbiausius įvykius byloja tik išsaugoti daiktai, užrašyti prisiminimai. Šiemet vėlų pavasarį 30 metų sukaktį paminėjo Lietuvos persitvarkymo Sąjūdis. Daug tai ar mažai? Ką apie tai atmins Aukštaitijos sostinės gyventojai? Apie tai kalbamės su Panevėžio kraštotyros muziejaus istorijos skyriaus vyresniąja muziejininke Emilija JUŠKIENE.

Skaitykite: http://panskliautas.lt/

2018 m. Rugpjūtis mėn. 23 d., Ketvirtadienis

...

Baltijos_kelio_sveikinimas_2018.jpg

2018 m. Rugpjūtis mėn. 10 d., Penktadienis

Povilas Urbšys. Kas politikui politikoje yra gėda?

Povilas UrbÅ¡ysNeseniai sulaukiau išskirtinio Panevėžio miesto politikų dėmesio. Iš pat pradžių maniau, kad tai – vasaros kaitros padarinys. Tačiau labiau įsigilinęs suvokiau, kad tai nėra lokali vieno miesto problema. Tai – piktybinis visą Lietuvą apėmusios politinės ligos simptomas. Lai neužpyksta skaitytojas, jog trumpam atitrauksiu jo dėmesį aprašydamas šios ligos metastazes Panevėžyje.

Jei anksčiau Panevėžio miestą garsino „tulpiniai“, „šmikiniai“ ar „žemaitiniai“, tai jau dešimtmetį šią „viešųjų ryšių kampaniją“ vykdo įvairaus plauko politikai, tapę korupcinių bylų herojais. Kriminalinis atspalvis tapo neatsiejama Aukštaitijos sostinės politinio reljefo dalimi.
Skaitykite: 
https://www.delfi.lt

2018 m. Liepa mėn. 09 d., Pirmadienis

Liepos 6-ąją KARTU

36863988_1789681094451018_6594749384804532224_n.jpg

Pilietinio judėjimo KARTU nariai kartu šventė Liepos 6-ąją Panevėžio miesto centre - dalyvavo iškilmingoje vėliavos pakėlimo ceremonijoje ir kituose, šiai progai skirtuose, renginiuose.

36811951_1789681124451015_4650146720418627584_n.jpg

36939816_1789681121117682_5400126432108085248_n.jpg

36881381_1789681567784304_394947342656077824_n.jpg

<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>
Puslapis 5 iš 85